خط کشتيراني اورگرين

خط کشتيراني اورگرين در واقع نام تجاري چهار شرکت کشتيراني در گروه اورگرين است. اين نام تجاري، در اول مي سال 2007، به منظور رفع انتظارات و نيازهاي مشتريان در سراسر دنيا، توسط شرکت هاي اورگرين مارين (تايوان)، ايتاليا ماريتيما، اورگرين مارين (انگليس) و اورگرين مارين (هنگ کنگ) ثبت گرديد و در اول مي 2009، پنجمين شرکت حمل و نقل دريايي به نام اورگرين مارين (سنگاپور) نيز به اين مجموعه ملحق گشت.

بر اساس آمار و ارقام منتشر شده در سال 2017، خط کشتيراني اورگرين با داشتن بيش از 200 فروند کشتي و ظرفيتي بالغ بر 1,100,000 TEU، ششمين خط بزرگ کانتينري در دنيا بحساب مي آيد.

خط کشتيراني اورگرين با ارائه خدمات حمل و نقل دريايي در بسياري از بنادر جهان و گسترش هر چه بيشتر پوشش فعاليت هاي خود، تلاش هميشگي اش را بمنظور جذب هر چه بيشتر رضايت مشتريان در سراسر دنيا، ادامه مي دهد.

در همين راستا خط کشتيراني اورگرين، تحت ائتلاف Ocean Alliance، با ارائه سرويس منظم هفتگي با نام (APG (Asia-Persian Gulf، منطقه خاور دور را به خليج فارس وصل مي نمايد.

چشم انداز اورگرين

"ما منتظر تصويب قانون نمي مانيم، بلکه از آخرين و به روز ترين دستاوردها (تکنولوژي ها) براي کاستن تاثيرات مخرب حمل و نقل کانتينري بر محيط زيست آبي، بنادر و بشريت، استفاده خواهيم کرد"

دکتر چانگ، بنيانگذار گروه اورگرين